Работно Време

Понеделник - Петок 06.00 - 18.00
Пепелашка 06.00 - 22.00
Сабота и Недела не работиме
  • Оригинални проекти

    "Најголемите животни и морални вредности во етичкото воспитување на децата во предучилишна возраст" - воведување на...

    Read more

Испратете порака

Контакт информации

   Ј.У.Д.Г. на О.Ц.
    Раде Јовчевски Корчагин
    Објекти:
    “ПИНОКИО”   бул Кочо Рацин 24
    Тел. 02 3215959
    “ПАЛЕШКА”
    кеј 13 Ноември
    Тел. 02 3223875
    “ПЕПЕЛАШКА”
    ул Ленинградска 102
    Тел. 02 3163728

email

Овластено лице за прием на пријави доставени заради заштитено внатрешно пријавување 

 Раководител /Анита Николиќ 078/304-281

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk